İŞLEM REHBERİ

Nasıl üye olabilirim?

Sitemizin sağ üst kısmında bulunan “Hesabım” bölümünde “Üye Girişi / Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik sayfamız açılacaktır. Açılan sayfadaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemize üyelik için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Nasıl Alışveriş yapabilirim?

Seçtiğiniz ürünün üzerine tıklayıp, “Sepete Ekle” linkine tıklayınız. “Sepetten Sil” linki ile sepetinizdeki ürünleri silebilir, “Ödeme Yap” linkine tıklayarak ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.

Ödeme sayfasındaki Fatura ve Teslimat adreslerinizi düzenleyip, ödeme tipini (Kredi Kartı ve Banka Kartı, HAVALE/EFT) seçiniz. Kredi Kartı ve Atm kartı seçeneklerinde kart bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.

Ön bilgilendirme Koşulları ve Mesafeli Satış Sözleşmesini okuyarak onay kutucuğunu işaretleyip “Siparişi Tamamla” linkine tıklayarak siparişiniz tamamlamış olursunuz.

Siparişiniz ile ilgili tüm bilgilendirmeler tarafınıza e-posta yoluyla yapılacaktır.

Üye olmadan sitenizden alışveriş yapabilir miyim?

Üye olmadan, ziyaretçi olarak da sitemizden alışveriş yapılamamaktadır.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Şifrenizi unuttuğunuzda, yeni bir şifre oluşturmak için üye girişi yaptığınız ekranda bulunan “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayınız. Sitemize üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi girdiğinizde, yeni şifrenizi oluşturabilmeniz için gerekli bağlantı kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir.

Şifremi değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Şifrenizi değiştirmek istediğinizde, öncelikle e-posta adresiniz ve mevcut şifrenizle üye girişi yapınız. Daha sonra “Hesabım” ekranındaki “Şifremi Değiştir” sekmesine tıklayınız. Açılan bölümde yeni şifrenizi 2 kez girerek şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

E-posta adresiniz ve şifreniz ile üye girişi yaptıktan sonra, “Hesabım” ekranındaki “Kişisel Bilgilerim” sekmesine tıklayarak, tüm üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Sözleşmelerin Saklanması

Satın aldığınız ürün veya hizmete ilişkin olarak satıcı ve alıcı arasında online olarak kurulan Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi, sipariş onay e-postasıyla birlikte size iletilecektir. Bu belgeler ayrıca www.cerensakin.com kayıtlarında 3 yıl süreyle saklanacaktır. Satış tamamlandıktan sonra internet sitemiz üzerinden mesafeli satış sözleşmesine ulaşmanız mümkün olmayacaktır.

Gizlilik Kuralları

Gizlilik Politikamız, sitemizdeki “Gizlilik Taahhüdü” linkinde mevcuttur.