Danışmanlık Hizmetlerim

Almak istediğiniz hizmeti seçerek iletmek istediğiniz mesajı yazın, doğum bilgilerinizi girin, ödemenizi kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin.
FS

Feng Shui

Feng Shui danışmanlığı, yaşam alanınız ile ilgili detaylı bilgileri alan Feng Shui danışmanlarının kötü enerjileri adeta bertaraf ettiği bir danışmanlık türüdür.

AS

Astroloji

Bir güç ortaya çıkıp size geçmişteki şans ve şanssızlık dönemlerinizi anlatsa ve size geleceğe yönelik yönlendirmeler sunsa nasıl olurdu hiç düşündünüz mü?

TA

Tarot

Feng Shui ve Astroloji ile bulamadığınız sırları Tarot seansı sayesinde kavuşabilirsiniz. Tarot sizin şuanki alanınıza göre konuştuğu için major değişimlerde tarotta da cevaplar değişecektir.

AU

Aşk Uyum Analizi

İlişkinizdeki sorunların ve çözümlerin ne olduğunu hiç düşündünüz mü? Peki bir el çıkıp size ilişkini ile ilgili ipuçları vererek sorunları ortadan kaldırsa nasıl olurdu?

ŞF

Şifa Seansı

Hepsinde sertifikalı olduğum enerji şifa seanslarım içinde; NLP, koçluk, Reiki, Theta, Seraphin Blueprint ve Regresyon gibi bir çok sistemden faydalanmaktayım.

Feng Shui Nedir?

Gerçek anlamıyla Rüzgar ve Su demektir. Antik Çin bilgisine göre çevreyi anlama öğretisidir.

Bireyin çevresinde bulunan canlı ve cansız varlıkların uyumu da denilebilir. Bireyin yaşam alanlarını düzenler.

Çevrenin insanlar üzerinde bereket ve şans etkisini araştıran bir çalışmadır.

“Chi” enerjisinin serbestçe dolaşabilmesi için fiziksel alandaki nesnelerin düzenlenmesini amaçlar.

Bu pratiğe göre Chi enerjisi kişinin yaşam alanında belli bir düzen içerisinde dolaşırsa beslenip yükselir ve iyilik, refah ve huzur getirir.

Danışmanlık Hizmetlerim Hakkında

Danışmanlık Hizmetlerim hakkında detaylı bilgiler...

Feng Shui Danışmanlığı

Feng shui; uyum, sağlık, başarı, mutluluk yaratmak için evlerde, ofislerde veya diğer kapalı mekanlarda "enerjiler" akışını doğru kullanma uygulamasıdır.

Feng Shui; gelirinizi en üst düzeye çıkarmaya, zorlukların üstesinden gelmeye ve yaşamlarınızda olumlu ve kalıcı değişiklikler yaratmaya yardımcı olabilir.

Aşk Uyum Analizi

İki kişi arasındaki uyumu belirlemek ve bir ilişkinin potansiyelini anlamak adına bu kişilerin kendi haritaları arasındaki ilişkiyi ve özel oluşturulan ortak haritalarını incelemek büyük önem taşır.

Sizin için bu analizi gerçekleştirerek partnerinizle ilişki uyumunuzu ve bu ilişkiye dair önemli öngörülerimi paylaşıyorum.

Doğum Haritası (Natal Harita) Yorumlama

Doğum haritaları kişiye özeldir, kişinin hayatındaki en önemli kadersel konuları saptamak ve kişisel potansiyeli en güçlü şekilde kullanmak adına büyük ipuçları verir. Doğum haritası gelecek öngörüsü içermez kişinin doğum anında aldığı değişmez etkileri inceler.

  • Astrolojik olayların yaşamınıza olan etkilerini görürsünüz.
  • Kararlarınızı alırken daha dikkatli ve temkinli olursunuz.
  • Sağlık, Evlilik, Çocuklar, Anne / Baba / Akrabalar, Para, İş.

Tarot

Ceren Hanım, öncelikle sizin enerjinizi bağlanıp yakın geçmiş ve şuanızı okuyarak başlar... Sonrasında soru sorma bölümü olur. Siz soruyorsunuz, Ceren Hanım kartlar vasıtasıyla yorumluyor/cevaplıyor.